USA / NEW YORK 


David Madié
Stifter og adm. direktør i VækstHjulet
david@growthwheel.com

Læs mere om David her

Oliver Mika Client Relations Coordinator oliver@growthwheel.com
Elizabeth+Binning,+GrowthWheel.jpg

 

Oliver Mika
Kunderelationer
oliver@growthwheel.com

 

 

Elizabeth Binning
Uddannelse og Læring
elizabeth@growthwheel.com


Sydafrika / JOHANNESBURG

 

Hilton Theunissen
Administrerende direktør, GrowthWheel South Africa
hilton@growthwheel.com


Sverige / Göteborg

 

Diana Aguilar
Software Design og Udvikling
diana@growthwheel.com


Danmark / københavn

 

Tine Dolmer
Kommunikationsansvarlig
tine@growthwheel.com

 

Gitte Krenk
Produktkvalitet
gitte@growthwheel.com

LoneMeineche.png



Lone Meneiche

Kunde- og partnerrelationer i Europa
lone@growthwheel.com


væksthjulet partner

1.png
Øystein Bredal-Thorsen копия.jpg

 
Hans Fagt

Certificeret Instruktør, VækstHjulet Danmark

Læs mere om Hans her


Øystein Bredal-Thorsen

Certificeret instruktør, GrowthWheel South Africa og Norge
obt@growthwheel.com