USA / NEW YORK 


David Madié
Stifter og adm. direktør i VækstHjulet
david@growthwheel.com

Læs mere om David her

Oliver Mika Client Relations Coordinator oliver@growthwheel.com
Elizabeth+Binning,+GrowthWheel.jpg

 

Oliver Mika
Ansvarlig for kunderelationer
oliver@growthwheel.com

 

 

Elizabeth Binning
Produkt- og læringsspecialist
elizabeth@growthwheel.com

1.png

 

Renate Brulleman
Praktikant
renate@growthwheel.com


Sydafrika / JOHANNESBURG

Brian 2.jpg

 

Hilton Theunissen
Administrerende direktør, GrowthWheel South Africa
hilton@growthwheel.com

 

 

Brian Simelane
Certificeret instruktør, GrowthWheel South Africa
brian@growthwheel.com


Sverige / Göteborg

 

Diana Aguilar
Chef for Software Design og Udvikling
diana@growthwheel.com


Danmark / københavn

 

Tine Dolmer
Teamleder for Kommunikation
tine@growthwheel.com

 

Søren Lauszus Weber
Teamleder for Kundesupport
soren@growthwheel.com

 

Gitte Krenk
Projektleder for Lokalisering og Kvalitetssikring
gitte@growthwheel.com

Eva.png



Eva Holm Mathiasen
Studentermedhjælper

eva@growthwheel.com


væksthjulet partner

Øystein Bredal-Thorsen копия.jpg

 

Øystein Bredal-Thorsen
Certificeret instruktør, GrowthWheel South AfricaNorge
obt@growthwheel.com