USA / NEW YORK 


David Madié
Stifter og adm. direktør i VækstHjulet
david@growthwheel.com

Læs mere om David her

Oliver Mika Client Relations Coordinator oliver@growthwheel.com
Elizabeth+Binning,+GrowthWheel.jpg

 

Oliver Mika
Client Relations Coordinator
oliver@growthwheel.com

 

 

Elizabeth Binning
Product and Learning Specialist
elizabeth@growthwheel.com


Sydafrika / JOHANNESBURG

 

Hilton Theunissen
Managing Director GrowthWheel South Africa Pty Ltd
hilton@growthwheel.com


Sverige / Göteborg

 

Diana Aguilar
Head of Software Design and Development
diana@growthwheel.com


Danmark / københavn

 

Tine Dolmer
Team Leader for Communication (på barselsorlov)
tine@growthwheel.com

 

Søren Lauszus Weber
Team Leader for Customer Support
soren@growthwheel.com

 

Gitte Krenk
Product Quality and Localization Project Manager
gitte@growthwheel.com


væksthjulet partner

Øystein Bredal-Thorsen копия.jpg

 

Øystein Bredal-Thorsen
VækstHjulet Partner i Norge
obt@growthwheel.com