USA / NEW YORK 


David Madié
Stifter og adm. direktør i VækstHjulet
david@growthwheel.com

Læs mere om David her

Oliver Mika Client Relations Coordinator oliver@growthwheel.com
Elizabeth+Binning,+GrowthWheel.jpg

 

Oliver Mika
Ansvarlig for Kunderelationer
oliver@growthwheel.com

 

 

Elizabeth Binning
Chef for Uddannelse og Læring
elizabeth@growthwheel.com


Sydafrika / JOHANNESBURG

Brian 2.jpg

 

Hilton Theunissen
Administrerende direktør, GrowthWheel South Africa
hilton@growthwheel.com

 

 

Brian Simelane
Certificeret instruktør, GrowthWheel South Africa
brian@growthwheel.com


Sverige / Göteborg

 

Diana Aguilar
Chef for Software Design og Udvikling
diana@growthwheel.com


Danmark / københavn

 

Tine Dolmer
Chef for Kommunikation
tine@growthwheel.com

 

Søren Lauszus Weber
Teamleder for Kundesupport
soren@growthwheel.com

 

Gitte Krenk
Teamleder for Produktkvalitet
gitte@growthwheel.com

Eva.png
Skærmbillede 2019-03-19 kl. 13.17.40.png



Eva Holm Mathiasen
Studentermedhjælper
eva@growthwheel.com

Nanna Linddal Hansen
Praktikant
nanna@growthwheel.com



væksthjulet partner

1.png
Øystein Bredal-Thorsen копия.jpg

 
Hans Fagt

Certificeret Instruktør, VækstHjulet Danmark

Læs mere om Hans her


Øystein Bredal-Thorsen

Certificeret instruktør, GrowthWheel South Africa og Norge
obt@growthwheel.com